| Girltpu a întrebat:

E vorba de un film care l-am vazut de ceva vreme pe kanal d si nu stiu cum se numeste. Stiu ca actiunea se petrecea mai mult intr-o scoala si ca unul dintre elevi, mai exact o fata se transforma intr-o ciudatenie mare, si ii omora pe profesori, pe colegi... Si un grup de elevi incerca sa afle cine e acea ciudatenie si fata aia era chiar printre ei. Daca stiti va rog sa imi spuneti dau funda!

Răspuns Câştigător
| Danieellee a răspuns:

Sall posibil e vorba de Faculty (facultet) acolo se intilneshte acest sujet...