| ღBiancaღ a întrebat:

Ea un film cu un fotograf care facea poze la animale si avea o asistenta blonda cu parul scurt.Ei ii placea de el.El facea poza unui caine si a venit o femeie cu o pisica si cainele a fugit dupa ea.Sotul femei era un criminal parca si la pus pe fotograf sa se castoreasca cu fica lui.Ei s-au casatorit si s-au dus in luna de miere si s-au indragostit.Stiti filmul?

Răspuns Câştigător
| yOUrAnGeL23 a răspuns:

Da. E "Nu trebuia sa saruti mireasa"big grin "You may not kiss the bride" adicatongue