| Ruxi00 a întrebat:

Era un desen de pe Minimax cu un om-urs si parca il chema brendlin. Stiti cum se chema desenul? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Chiar nu imi amintesc sa fi fost vreun desen cu un om-urs...
Ma mai gandesc si daca imi aduc aminte iti spun.

16 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Poate vrei sa spui Franklin si era testoasa si avea un prieten urs.
Eu asa stiu ca era.

| Ruxi00 explică (pentru Elenaaa23):

Stiu desenul Frenklin dar era altul. sad

| Elenaaa23 a răspuns (pentru Ruxi00):

Chiar nu imi amintesc sa fi fost vreun desen cu un om-urs...
Ma mai gandesc si daca imi aduc aminte iti spun.

| Elenaaa23 a răspuns:

Cumva ursuletul Benjamin? Mai era un urs Bernard dar asta parca il dadeau de disney...

| Ruxi00 explică (pentru Elenaaa23):

Nu..Stiu sigur ca era de pe minimax. Era un urs care locuia intr-o casa si avea si o sora mai mica [ si 2 parinti laughing ] Si avea si un prieten iepure. Dar nu stiu cum se cheama sad Si mi asa de dooorrr.

| Elenaaa23 a răspuns (pentru Ruxi00):

Chiar nu imi amintesc sad

| Ruxi00 explică (pentru Elenaaa23):

Ehh..Nu mai trebuie big grin L-am gasit big grinhappybig grin Dar totusi mersi ca m-ai ajutat :*

| Elenaaa23 a răspuns (pentru Ruxi00):

Cu placere happy
Doar asa de curiozitate, care era?

| Ruxi00 explică (pentru Elenaaa23):

Arthut laughing :*

| Ruxi00 explică (pentru Ruxi00):

Arthur*

| Elenaaa23 a răspuns (pentru Ruxi00):

Oaaa...de la Arthur la Brendlin... laughing
Ms, chiar eram al naibii de curioasa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma intereseaza pe mine? in plus

SU G II PU L A!

| Ruxi00 explică (pentru anonim_4396):

Dece? Ce ti-am facut? Imi e foarte dor.Era asa frumos cand eram mai mica puppy dog eyes Pacat ca am crescut sad

| SKa a răspuns:

Ady o sa ai o surpriza frate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SKa):

Ia zi ce surpriz?