| iness a întrebat:

Heyhappy. mai demult pe minimax. nu stiu daca va uitati. era un desen. car semana cu "arthur" daca il stiti. si nu stiu cum se numea. dar ii placea de o fata blonda. cu parul gen scurt. si o chema: patti maionez. sau ceva in gen. si avea un prieten foarte bun. era de culoarea pielii albastrulaughing)) si avea 3 fire in cap. [desenate] si il chema tinti velantine. sau tantarlaughing)) si avea un vecin gras. obsedat de tehnologie. si chestii din astea. a si personajul principal. baiatul ala. avea si un caine. mic. si gri. care semana cu un carnatlaughing) patti maionez. aia. mai avea o prietena roscata. nu stiu cum o chemathinking stiti cumva cum se numea desenul?crying(( va rooog.love struck dau fundita.

Răspuns Câştigător
| OrangeWind a răspuns:

Pe baiat il chema dougthinking dar desenul parca era ceva cu jurnalul lui doug numai stiubig grin si mie imi placea.

6 răspunsuri:
| adysnake a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net gasesti aici cateva episoade

| iness explică:

Hmm. cam dalaughing)) adica nu erau de groazahappy

| iness explică:

Vaiii; x; x; x; x; x l-am gasittttttt http://trcs.wikispaces.com/file/view/doug2.gif/74448233/doug2.gif il adorr. cand eram mica. il desenam. si imi placea la nebunieeee:)))) mersi mult tuturor pentru ajutor:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ iness/ am depasit demult epoca desenelor animate. Eu ma uitam la -mihaela -!
Totusi, la ce spui tu, ca " semana cu "arthur" " ...banuiesc ca sint desene animate de groaza! Gresesc?

| cris10flori a răspuns:

Nu stiu dar ai putea sa te uiti pe siteul minimax.com si poate vei gasi sper ca ti-am fost de ajutor

| dayana_1950 a răspuns:

Adv, doug se numeau desenele, stiu ca era un baiat Roger care i-a citit jurnalul cand si l-a pierdut intr-o cafenea s-au ceva de genu, si ii placea ce pati maionez, blonda cu parul ca maioneza, si parca avea o sora mai mare enervanta, mrg DOUG