| anonim_4396 a întrebat:

Era un film(cred ca a fost si la tv. pe Pro Tvthinking)cu niste spiridusi rai care traiau sub o casa. O familie tocmai se mutase in casa aceea si aveau o fetita mai mica de vreo 8 ani.In curtea lor era si o casuta de jucarie in care fetita mergea mereu si se juca in ea, dar de fapt ea statea cu piticii aia care o ademeneau acolo. Ea ii desena pe hartii si zicea ca sunt adevarati, dar parintii ei nu o credeau si ziceau ca o luase razna.cam atat imi aduc aminte.Stie cineva cum se numeste?

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

laughing ce cool imi amintesc si eu filmul dar decat franturi, nu mai stiuwinking

| ghostbusters a răspuns:

Inhabited