| she_4158 a întrebat:

. cu mult, mult timp in urma am vazut un film pe PRO TV.era genul "Fenomene stranii". o familie, care abia se mutase intr-o casa veche aveu o fetita.respectiva fetita a intrat in contact cu niste pitici care se aflau sub pamant, in curtea casei.intr-un fel era posedata sau ceva de genul.la final au scapat de piticii aia.sau gnomi.cam atat imi amintesc.

3 răspunsuri:
| Ncl_9813 a răspuns:

Acum nu mai e pe Protv e pe discovery in fiecare vineri la ora 22:00, 2 episoade dureaza pana la 12:00 noaptea.Nu e film e un fel de emisiune unde sunt reconstituite intamplari din viata reala. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| AliceAmy18 a răspuns:

Parca imi amintesc si eu filul. Au gasit si o tipabatrana care la fel statuse in casa aia si i-au ajutat sa gaseasca fetita pe care ei cica voiau s o "protejeze', nu? Stiu ca am visat urat dupa film rolling on the floor dar nu mai stiu cum de numea.sorry

| timeea7 a răspuns:

Inhabited-Vecini cu coşmarul
batting eyelashes