| geooolina123 a întrebat:

Am vazut acum ceva ani un film pe prima tv.Era vorba despre o familie care se mutase intr-o casa noua si aveau o fetita pe care o posedase un spirit care era in casa si fetita mereu le spunea parintilor despre fantoma si ei credeau ca este un film imaginar.Are cineva vreo idee ce film ar putea fi? Funda pentru cel ce imi spune numele

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

S-ar putea sa fie "Imaginary Playmate" (2006), dupa descriere.

| Resurrection a răspuns:

Blody Merry cred ca era ca el are actiunea de genul asta. Bafta!

| LoveYouPdi a răspuns:

Buna! Daca nu ma insel, cred ca e Bloody Merry! Sper sa fie bine! Pe curand!

| geooolina123 explică:

NU,nu era asta