| TjAxel a întrebat:

era un film cu fantome dat cam acum vreo 2 ani pe prima tv cu o familie de 3 membri (mama tatal si fata) care se muta dintr-un oras pe o insula si fata se cearta acolo cu mama sa si apoi dispare(fata) (in apa parca) si apoi o fata apare la ei in casa care semana cu fiica lor. nu stiu foarte multe detalii despre film deoarece l-am prins pe bucati. va rog daca va amintiti ceva despre acel film (numele sau ceva util ) spuneti-mi ca as vrea sa il vad cap coada. multumesc!

4 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Imi pare rau ca nu te pot ajuta, pentru ca nici eu nu stiu cum se numeste. dar iti dau alte filme ca sa te consolezi :
casa celor 13 fantome; camera 1408 : darkness falss : saw (toata seria ) si scream 4, e misto asta.

| SlenderMan299 a răspuns:

Poate e casa celor 13 fantome

| TheYoyogabi a răspuns:

Cred ca l-am vazut si eu:d sau am vazut ceva in genu dar nu stiu cum se numeste filmul, la inceput credeam ca este 13 ghost dar...

| TjAxel explică:

Nu era ala. oricum mersi de ajutor! trebuia sa mai completez descrierea:dupa ce fata se cearta cu maica-sa ii spune ca nu mai vrea sa o vada niciodata apoi in casa lor apare o fetita care seamana mult cu fiica lor care de altfel era fantim. mama fetei disparute vrea sa o arunce apoi in mare fiindca a aflat de undeva(cercetari) ca daca arunca pe cineva in mare altcineva va reveni(in caz ca sa pierdut pe mare) se baza pe principiul un lucru in schimbul altuia.sincer nu mai stiu bine si imi pare tare rau ca nu m-am uitat la final cum se numeste