| qDoDop a întrebat:

Bunahappy este un anime cu o fata blonda si un baiat cu parul brunet si cu coarnehappy Imi puteti spune cum se numea? Multumesc anticipathappy kiss
P. S. Dau FunDuLiTsA love struck

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Buna! Seamana foarte mult cu animeul Chrono Crusade, insa baiatul are parul albastru, iar coarnele i-au fost smulse de un demon. Impreuna cu Rosette (fata blonda), pleaca in cautarea fratelui acesteia, iar Chrono in cautarea coarnelor (care reprezinta sursa lui de putere).
http://en.wikipedia.org/wiki/Chrono_Crusade

| qDoDop explică:

Nup...in poza de la avatarul meu...acele 2 persoanetongue Dar merci oricum