| bogdan3vl a întrebat:

este un film romanesc cu un copil tocilar care isi bateau joc de el toti si dupa aia se face el raper si se imprieteneste cu toti si baga melodia black_eyed_peas-pump_it spuneti-mi si mie cum ii zice la film ca vreau neaparat sa-l mai vad odata si daca mai stiti filme romanesti asemanatoare

1 răspuns:
| zuzu_6188 a răspuns:

thinking nu stiu de ce film spui chiar dca mi se pare ff misto idea filmului cu tocilaru dar din pacat nul stiu, alt film romanesc pe care il stiu si e cat de cat ideea asta si care chiar mi-a placut e "Eu cand vreau sa fluier fluier"cautal s-ar putea sati placa XD^^