| ONE123456789 a întrebat:

Eu o sa dau in curand o petrecere in pijamale si as vrea sa imi recomandati niste filme bune gen: Lol sau Hangover. Ceva comedii haioase sau o dragoste intre adolescenti! Mersi!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Gen Hangover:A Few Best Men (2012)
Dragoste adolescenți:The Spectacular Now, Pitch Perfect, The Art Of Getting By, Angus, Thongs And Perfect Snogging, The Perks Of Being A Wallflower

10 răspunsuri:
| CosticaShtrengarul a răspuns:

She's all that, Mr. Popper's Penguins, Beautiful Creatures, Charlie st. Cloud, 21 Jump Street. The first time. Daca imi dai funda vin si eu la petrecere, si nu iti fa griji ca imi aduc singur pijamalele.

| ONE123456789 explică (pentru CosticaShtrengarul):

Nu cred ca poti veni pana in Germania. E cam departe. Eu aici locuiesc de 5 ani. Hihihi.

| Maryaa15 a răspuns:

Da, desigur. Pai de adolescenti ar fi : The first time. O sa-ti placa 100 % sau The last song...E superb, dar si mai trist happy! Astea 2 ti le recomandwinking. Chiar merita vazute :*! Funda? big grin

| ONE123456789 explică (pentru Maryaa15):

Mersi dar le/am vazut.

| Maryaa15 a răspuns (pentru ONE123456789):

Aaa.OK laughing ..Atunci te poti uita la o comedie : crazy stupid love laughing e genialawinking!

| ONE123456789 explică (pentru Maryaa15):

L/am vazut si asta. Hihihi.

| Adelina9807 a răspuns:

She's all that, Mr. Popper's Penguins, Beautiful Creatures, Charlie st. Cloud, 21 Jump Street

| lyly95 a răspuns:

She is the man

| Andra9999 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo frumos film...il recomand tuturor

| ONE123456789 explică (pentru Andra9999):

L/am vazut. Este si o a 2 a parte. Si poate apare si a 3 a. Mersi oricum.