| esdsesw a întrebat:

Buna fani vikings, sunt si eu curios de ceva...am auzit ca ragnar a murit pentru ca vrea sa joace in alt serial, dar serialul vikings este istoric din realitate, nu oricum murea? ca si pe wiki moartea lui e aceeasi? cum il mai puteau tine in serial daca in istorie oricum murea?

1 răspuns:
| SofianAdrian20 a răspuns:

Ai auzit tu prost. Sunt actori care filmeaza si la 3 filme simultan, nu are treaba cu asta. Asa e scenariul. dar din cate am inteles se va continua serialul, bazat pe copiii lui Ragnar