| anonim_4396 a întrebat:

Bună și la mulți ani! happy

Aseară, nu îmi amintesc pe ce program, a fost un film despre o fată ce se mută într-un oraș nou, după ce fusese în "vacanță" pe munți, la dezintoxicarea de droguri. În orașul acela se mută împreună cu sora și părinții ei și există o legendă despre un autobuz cu copii ce cântau și se distrau când fuseseră loviți de tren, iar fantomele copiilor împing mașina ori de câte ori cineva oprește acolo și scoate mașina din viteză. Așa se și întâmplase cu fata ce se mutase acolo, care începuse să vadă fantoma unei fetițe care voia să o ducă "acasă". Atât știu, dar vreau să văd continuarea! Vă rog frumos, spuneți-mi cum se numește. Dau fundă.

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Gatahappy am aflat in sfarsit cum se numea filmullaughing) Se numeste Fingerprints-Amprente Mortalebig grin

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Stiu ca are legatura cu o legenda adevarata, despre niste copii din San Antonio, dar nu imi amintesc cum se numea filmul.Scuzesad