| burlacualina a întrebat:

Ie vorba de un film dar la care nici descriere nu prea mai am doar ceva vag ca l-am uitat! Ie vorba de doi politicieni, unul se da mare in public ca face si drege iar celuilalt i se întinde cred o cursă si nu-i vazut bine! Acestia sunt prieteni dar el care se dă mare ie bănuit de prietenul lui ca face lucruri dubioase asa că vrea sa-l prindă; îl cheamă intr-un loc si îl filmează! El recunoaște tot iar prin această înregistrare îl dă in vileag!

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu mai ţi minte nici măcar un actor?, sau în ce filme a mai jucat?