| DudaYeah a întrebat:

ieri a venit la mine verisoara mea din ploiesti si sta la mine vreo 6 zile. are 5 ani. ea il iubeste pe dexter din "laboratorul lui dexter". mama ei i-a luat dvd-uri cu dexter, dar nu le-a luat cu ea. si vara-mea vrea sa vada dexter. stiti cumva de unde pot descarca dexter tradus in romana? funda si astept raspunsuri cat se poate de repede!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Keitaro a răspuns:

Buna :)
Am cautat eu un site de desene animate.
De descarcat nu poti sa le descarci dar poti sa te uiti cu verisoara ta la episoade :)
Acesta este siteul
http://desene-animate.rascuplans.ro/laboratorul-lui-dexter-episodul-1/