| tenshi261 a întrebat:

Imi poate spune cineva cand apare naruto shippuden blood prison? dau funda pentru informatia corecta \(^_^)/

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Desi imi plac animeurile foarte mult nu m-am uitat niciodata la filme deoarece nu face parte din povestea respectiva
si apare in Aprilie, pe 25

| Ichigo a răspuns (pentru Kyrie):

Unele fac parte, sunt chiar side-storyes cum ar fi bleach movie 4 sau naruto shippuuden movie 6 in care scenariul va fi scris de Kishimoto

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună dude. ♥
Filmul '' Blood Prison '' a apărut în română ieri, pe anime. kage.
Tu poţi să-l vezi aici : http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-movie-5.php

| imaqtpie a răspuns:

Naruto 5: Blood Prison (劇場版 NARUTO-ナルト- ブラッド・プリズン, Gekijōban Naruto: Buraddo Purizun) is the eighth overall Naruto film and fifth Naruto: Shippūden film which was released on July 30, 2011 in Japanese theatres. The official DVD release date in Japan is announced to be April 25, 2012. The English subtitled version is expected to be released sometime in the summer of 2012.

| Iliescu_Cristi_1992 a răspuns:

A aparut deja il am in caluculator si e fullhappy

| OvyBluRay a răspuns (pentru Iliescu_Cristi_1992):

Ia id meu viorel_kl sa imi dai si mie naruto blod prison 5

| Iliescu_Cristi_1992 a răspuns (pentru OvyBluRay):

Din pacate l-am vazut si l-am sters!

| iulyus91 a răspuns (pentru Iliescu_Cristi_1992):

Dar poti sa pui un link sau sa zici de unde l-ai luat. te rog.

| Iliescu_Cristi_1992 a răspuns (pentru iulyus91):

Nu-mi da voie TPU