| AlexandraPatty92 a întrebat:

Buna,am auzit de serialul asta Pretty Little Liars, vreau sa stiu daca e la fel de bun ca The Vampire Diaries. Daca imi puteti spune si despre ce e vorba in serial(cu amanunte). Dau funda la cel mai bun comm.!

1 răspuns:
| GrumpyGirl a răspuns:

In serial este vorba despre 5 fete caora i s-a schimbat viata atunci cand prietena lor Alison moare. Peste cativa ani cele 5 fete se intalnesc la inmormantarea lui Alison si atunci incep sa primeasca mesaje de la "A" (porecla lui Alison) care era moarta. In sez 3-4 descopera ca Alison e vie cea care a murit e sora ei si cine era expeditorul misterios. De aici te las sa te uiti tu singura. funda?