| Dianna21 a întrebat:

Cei care ati vazut serialul Pretty Little Liars. ceva pareri despre el? Daca merita vazut si daca imi puteti spune ceva despre el pe scurt 2-3 randuri thinking. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Pretty Little Liars este o productie ABC Family, bazata pe seria de romane cu acelasi nume a Sarei Shepard. Serialul urmareste schimbarile din vietile a patru fete- Hanna, Aria, Spencer si Emily- dupa ce "liderul" grupului lor, Alison, dispare, iar ele incep sa primeasca mesaje scrise din partea unui necunoscut care se semneaza "A". Aceste este un bun rival pentru prea cunoscutul serial Gossip Girls.

Eu inca il mai urmaresc, ca apar episoade noi. Chiar merita vazut. Bafta. love struck ^^

| Dianna21 explică (pentru TsSoFoOLiTa):

Chiar imi pare rau ca am auzit de el de abia acum recentbatting eyelashes.
Din cate mi sa mai povestit am inteles ca e un serial frumos :*
Ce sa mai zic laughing. ma pun chiar acum pe primult episod devil laughing
Mercii ^^

2 răspunsuri:
| mady04 a răspuns:

Deci uita-te e superb eu nu m-am uitat la tot dar m-a cucerit dupa primul episod. Si pe scurt este vorba de 4 fete care primesc mesaje de la A ( un necunoscut/a) n-am aflat inca, si se intampla tot felul de lucruri, o sa vezi tu. Sa-mi spui cum ti se pare daca te uiti :d pupici.:*