| Dudix_9300 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un film bun de comedie care merita vazut cu fetele la un Stix?happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| obsercvayr a răspuns:

1 Little manlaughing vei muri de ras
2 big daddy:omedielaughing dar e si putina drama o sa si plangisad
3 Security national: comedie si actiune laughing aicea faci infart de la atata ras
4 Bachelor Party Vegas: comeide nu l-am vazut dar am auzit ca e fain
5 scoala de superi eroi: actiune si comedie laughing) fundabig grin?

5 răspunsuri:
| deutza_2137 a răspuns:

Pai...sunt multe frumoase.iti dau 4 filme: sharpay fabulouse aventure,monte carlo, ursul, Mr. Popper's Penguins.eu am urmarit doar SHARPAY FABULOUSE AVENTURE, monte carlo, celelalte nu dar am auzit ca sunt frumoase.

| Dudix_9300 explică (pentru deutza_2137):

Eu cautam ceva, ce sa ma uit...cu niste fete de 14 ani...si nu prea frecventam postul Disney Channel, totusi mersibig hug

| Aniela2777 a răspuns:

American Pielaughing, Dracula, dead and loving it, Transylmania.

| bsb a răspuns:

Academia de politie sau night at the museum 1 sau 2.

| 112bogdan a răspuns:

Van Wilder Freshman Year Unrated.winking