| anonim_4396 a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie cum ii cheama pe fratii lui Klaus din The Vampiri Diaries. Cel mai folositor raspuns primeste funda mersi mult.

Răspuns Câştigător
| Satanel8964 a răspuns:

În urmă cu 15 minute cei de la TvGuide au anunţat că producătorii serialului The Vampire Diaries i-au găsit în sfârşit frăţiorii vampiri originari ai lui Klaus.

Britanicul Caspar Zafar (La Femme Muskateer) şi australianul Nathaniel Buzolic (Out of the Blue) vor interpreta personajele periodice Finn şi Kol. Cei doi fraţi vor fi evident pe urma lui Klaus (Joseph Morgan), până la urmă pe bună dreptate având în vedere că i-a ţinut atâta timp închişi în sicrie.

Ceilalţi membri ai familiei lui Klaus, pe care i-am cunoscut anterior, sunt: Mikael (Sebastian Roche), tatăl pe care Klaus l-a ucis în finalul din midseason, Rebekah (Claire Holt), sora care a murit recent în braţele lui Elena (Nina Dobrev) şi Elijah (Daniel Gillies), care se află într-unul din sicriile pe care a pus stăpânire Stefan (Paul Wesley). Alţi doi fraţi originari au murit în trecut datorită plăgii şi atacului unui vârcolac.

Cei doi actori menţionaţi anterior îşi vor face apariţia în episodul 13, iar Vampire Diaries revine din vacanţă pe data de 5 ianuarie.

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Fratii lui Klaus sunt:
1. Rebekah
2. Elajah
3. Finn
4. Kol

| ICanSeeAll a răspuns:

Sora e Rebekah, unul din frati e Elijah, unul KOL si celalalt Finn.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| piticcccccc a răspuns:

Elijah,Rebecka,Finn si Kol

| Satanel8964 a răspuns:

Buna fratii lui Klaus din The Vampire Diaries sunt Finn şi Kol.D-ai funda daca merit?

| Toriii a răspuns:

Fraţii lui Klaus sunt Kol, Henrik, Rebekah ( sorăă ), Finn, Elijah şi încă unul al cărui nume nu-l cunosc. Mai multe detalii găseşti aici : http://vampirediaries.wikia.com/wiki/Klaus