| eliana_9715 a întrebat:

imi puteti spune va rog filmul gilmore girls cate sezoane are? si cate episoade are ultimul sezon? v-a placut filmul asta? multumesc

4 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Are 7 sezoane si ultimul sezon are 22 de episoade. Nu m-am uitatbig grin

| costyn162 a răspuns:

Serialul "Gilmore girls" a avut 7 sezoane si 153 de episoade. Ultimul sezon a avut 22 de episoade. Nu am vazut acest serial inca, in prezent vizionez prea multe ca sa ma pot apuca de inca unul dar probabil pe viitor o sa il vad.

| 1Q a răspuns:

Are 8 sezoane, ultimul sezon are 13 episoade, da mi-a palcut.
Succes

| 1Q a răspuns:

Are 8 sezoane, ultimul sezon a avut 22 de episoade, da mi-a placut
Succes