| EverydayImShufflin a întrebat:

Buna TPU :***

cate sezoane are Pretty Litlle Liars si cate episoade are ultimul sezon?

Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi pe IMDB.

3 răspunsuri:

Salut! :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Pretty_Little_Liars_(TV_series)
Pana in prezent avem 3 sezoane cu 54 de episoade in total.Din ce stiu eu nu va mai fi si un al 4-lea sezon din pacate, dar niciodata nu se stie.Ideea e ca sezonul 3 de-abia a inceput, al 4-lea daca va fi ar urma sa apara la anul.Vizionare placuta! :* Funda te rog

| nnc0910 a răspuns:

Salut happy.

Serialul "Pretty Little Liars" are 3 sezoane si ultimul sezon are 14 episoade. Pe 16 ianuarie apare episodul 15 happy.

>big grin

| elenacostache a răspuns:

Are 3 sezoane momentan. Ultimul sezon are 14 episoade deocamdata si o sa apara si un al 4-lea sezon prin iunie-iuliehappy.un sezon are 25 de episoade