| MirelaAlexandra a întrebat:

imi puteti zice cine este mama Violettei? Pt ca multi zic ca este Angie.

9 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Din cate stiu eu angie e sora mamei violettei, adica matusa violettei.
pe mama violettei o cheama maria si a murit cand violetta era mai mica.
iar mama ei vitrega este jade(daca se casatoreste cu herman)

| Andreea_Ureche_1999 a răspuns:

Angie nu este mama Violettei este matusa ei, iar pe mama Violettei o cheama Maria(moarta)

| Clauditapisicuta a răspuns:

Pe mama Violettei o cheama Maria si a murit in urma cu 10 ani. Jade e iubita si viitoarea sotie a lui German. Angie e matusa Violettei si sora Mariei! Funda?

| Lady21 a răspuns:

Mama violettei a murit cu 10 ani in urma, Angi este matusa ei, adica sora mamei ei, pe mama ei o chema Maria

| MasterGamerEddy a răspuns:

Mama Violettei este Marie(Maria) Sora lu
Angie(Angi)

| Bloopies a răspuns:

Jade o sa fie mama vitrega numai daca se casatoreste cu tasu
German este tatal ei natural
Angie e profa dar si matusa ei

| erikamaria a răspuns:

E vrajitoarea aceea Jeid, Angie e matusa ei si in acelasi timp profa ei.

| MirelaAlexandra explică:

Va multumesc pentru raspunsuri dar eu ma refeream in realitate, si nu in film!

| AlecsandraSandra a răspuns:

Angie e sora Marie(paraca asa o cheama), mama Violettei.dar numai ca maica-sa e moarta.