| IrinnaB a întrebat:

In ce episod Toti afla ca Angie e matusa Violettei? Spuneti daca stiti va rog!

3 răspunsuri:
| Rozzovela a răspuns:

Ultimile episoade din sezonul doi.Totul va fi bine pina la final.Acum arata la Disney Violetta. Daca ai intrebari iti raspund cu mare drag. Seara buna happywinking

| IrinnaB explică (pentru Rozzovela):

Cum sainteleg eu ultimile ...In general Violetta afla in episodul 71-72 da German in 75 primul sezon!

| Rozzovela a răspuns (pentru IrinnaB):

big grin big grin sezonul doi, la sfarsit, ce e atit de greu de inteles? big grin