| anonim_4396 a întrebat:

imi spune si mie cineva cum se va termina telenovela cealalta fata a analiei? Va rog, multimesc.

4 răspunsuri:
| Aisha a răspuns:

Daniel afla ca Ana e adevarata Mariana. Analia isi face operatie de schimbare a corpului si are chipul Marianei. Sara se prabuseste in aceiasi prapastie in care s-a presupus ca a murit Mariana. Iar dansatoarea sefa de la bar la Ricky ( nu mai stiu cum o cheama ceva cu R) este fica doctorului Armando. Chanicua ramane cu asistentul doctorului Armando (cel care l-a ajutat cu Ana). Iar, camila se impaca cu Cristobal. Carmen innebuneste si e dusa la ospiciu incearca sa fuga si intra intr-o camera cu nebuni periculosi care o omoara. Mama Camilei ramane cu politistul Nelson (parca asa il cheama nu mai stiu ). Sper ca ti-am fost de ajutor... Funda?

| mary_1175 a răspuns:

Mda aveti dreptate. dar cu ernesto ce se va intampla? si pe dansatoare sefa a lui riky o cheama MARLENEsi daca este fiica lui armando asta inseamna ca este sora lui riky montana?

| evelynne a răspuns:

Pai Sara moare exact cum ''a murit'' Mariana.Mariana ramane cu chipul Analiei si se marita cu Daniel ramand gravida.Isabel ramane cu fratele lui Daniel.Adevarata Analia traieste si se intoarce cu chipul ei adevarat, dar la sf isi schimba chipul ca al marianei.happy...Si Carmen moarehappy. Camila ramane cu Cristobal.Mama lui Miguel, Olga ramane cu politistu'winking

| toxiclol a răspuns:

Uita -te pe youtube.big grinfundaa?happykiss