| ComicGirl a întrebat:

imi spuneti si mie ce s-a intamplat aseara in Narcisa salbatica?big grin

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi Cristian a dat-o afara din casa pe Emanuela si ea s-a dus la Dana si a stat Ansrasia cu el si a avut grija de el. Dupaia Emanuela s-a dus la Emil acasa si el era cu 2 parasute si i-a zis ea ca nu vrea sa-l mai vada niciodata. A venit sa vb cu Tudor aia Ilinca Vandici ca nu mai stiu cum o cheama in film, sa vb despre David si atunci Narcisa a intrat in birou sa le aduca cafeaua si a varsat-o peste ea cica din greseala dar de fapt era geloasa.Cand a venit profu, Tudor si cu Stefan se jucau si chiar cand veneau spre living profesoru o saruta pe Narsisa si asa s-a terminat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey salut. nu stiu la ce episod te referi.fi si tu mai precisa! oricum daCA vrei sa-l vezi da pe google:narcisa sallbatik episodul. dar ma bucur ca iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au sarutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi Cristian a dat-o afara din casa pe Emanuela si ea s-a dus la Dana si a stat Ansrasia cu el si a avut grija de el. Dupaia Emanuela s-a dus la Emil acasa si el era cu 2 parasute si i-a zis ea ca nu vrea sa-l mai vada niciodata. A venit sa vb cu Tudor aia Ilinca Vandici ca nu mai stiu cum o cheama in film, sa vb despre David si atunci Narcisa a intrat in birou sa le aduca cafeaua si a varsat-o peste ea cica din greseala dar de fapt era geloasa.Cand a venit profu, Tudor si cu Stefan se jucau si chiar cand veneau spre living profesoru o saruta pe Narsisa si asa s-a terminat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eliza i-a spus lui tudor ca il iubeste