| 2002bibi a întrebat:

Bună! În 2020 luna martie,mai a aparut un film romanesc pe Netflix care acum nu mai e pe site,dar nu îmi mai amintesc titlul, și as vrea foarte mult sa îl revăd! Era o vorba despre un băiat, venit la tara la bunica lui, un băiat stilul ala rock. Detaliez tot acum.Stiu ca a venit cu autobuzul și în stație era un bătrân parca. Vorbise cu el.Se imprietenise cu un băiat mai micuț, pe care îl învățase la prostii sa zic asa. Băiețelul mic a avut și piciorul în ghips pe parcurs.Își petrec vara împreună și băiatul cel mare trebuia sa se întoarcă înapoi parca.Stiu ca la sfârșit au făcut un fel de pariu joc,și au fost la niște ruine băieții și pe cel mare l a legat de mâini,ceva la gura,intr o groapa care urma sa fie astupata, și după
au venit de la primărie sa fie astupata groapa.Cel mic s-a speriat și a fugit, l a lăsat acolo.Au astupat groapa și băiatul a fost îngropat de viu. Va rog mult poate știe cineva.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vara s-a sfarsit