| Nustiu6687 a întrebat:

Pentru cunoscătorii de filme!

Salut! Acum câțiva ani 2019-2020 dacă nu mă înșel am văzut pe Netflix niște filme care mi-au plăcut dar nu îmi aduc aminte cum se numesc,am cautat peste tot,descriere, cuvinte cheie, prin filme asemănătoare dar parcă nu au existat niciodată))

Primul era o serie de 4 5 scurtmetraje horror dacă îmi aduc aminte viața din perspectiva unei femei, unul dintre ele era ceva gen era o mama cu băiatul în tren și în fața lor era un om cu o cutie și băiețelul curios tot la întrebat ce e acolo,ia arătat și a rămas șocat de ce a văzut,dar mamei lui nu i-a zis,după băiețelul oa spus tatalui sau după surorii,toată familia știa și era șocată numa mama nu știa

Al doilea era bazat pe o poveste reală din Italia cred,cu un băiat care a fost percheziționat de politie și a găsit acasă la el (ori la el) iarba și poliția la bătut de a ajuns în spital el fiind nevinovat și el a murit...

Și al treilea
E un film rus cu un băiat foarte popular dar se trezește într-o zi și nimeni nu îl mai recunoaște decât prietenul lui,el devine vameșul dintre lumi, o mulțime de universuri paralele
Habar n am, sper că mă puteți ajuta
Dau fundița și pupici cu sclipici
Mulțumeeesc

2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Daca ai putea sa ne dai ceva detalii mai multe. Din ce ai spus tu nu pot sa-mi dau seama.

| yazaneee a răspuns:

Xx: whats in the box funda?