| littledevil4ever a întrebat:

În curând va fi difuzat la cinema Fifty shades freed și vreau să merg. Dacă am 15 ani, am voie să intru sau trebuie să fiu însoțită de un adult?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Fifty shades of Gray a fost +15, deci probabil si asta va fi la fel. Asa ca poti merge linistit/a.

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Poți merge

| AlecuAlex a răspuns:

La cat de putina lume mai merge la cinema sigur te-ar lasa sa intri da sa mergi si singur la un film ca asta...

| Elena_Delia_1997_0de1 a răspuns:

Hei! Probabil ca da, ti se va permite, dar, sfat: sunt atatea capodopere cinematografice pe care chiar trebuie sa le vezi. Ala, din punctul meu de vedere, nu poate fi numit film!