| DenisaBiancaXD a întrebat:

Buna in partea a doua din The Twilight Saga : Breaking Dawn
Bella va fi vampir?

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Da. Devine vampir chiar inca din prima parte, la final.

| ღvampireღ a răspuns:

Da bella va fi vampir... daca nu era vampir atunci nu mai deschidea ochii in partea 1.....am vazut si promo este super

| Atotstiutorul a răspuns:

Da, probabil ca va suge foarte mult in ttsbd2

| Aplix a răspuns:

Nu

| CryDeavies a răspuns:

L.o.L k da dupa ce o naste pe Reneesmee ea de fapt moare si edward ii baga morfina si venin si chestii din astea daca ai citit cartea ea are chiar si o super putere(dinaia supranaturala) era supre controlul adica se cintrola sa nu bea sange uman app si ceva in plus:asta va fi ultimul film cu edward si bella pentru ca in continuare sciitoarea va scrie despre aventurile lui jacob si reenesmee impreuna pentru ca jacob s-a indragostit de ea si a facvut legatura...si chestii din astea...happy sper sa te ajute daca citesti totlaughing