| oOoBeatriceee a întrebat:

Ma puteti ajuta sa gasesc un film? L-am vazut acum cativa ani la televizor. Era vorba despre o fata roscata cu par ondulat care isi iubea mult parul si aceasta avea un iubit. Tipa isi dorea mult sa calatoreasca si sa vada lumea, iar prietenul ei o amagea mereu ca o sa mearga bla bla. Si intr-o zi tipa era intr-un bar cu prietenul ei care juca biliar iar aceasta statea la o masa cu o prietena buna. Si se apropie de ea un tip pe care iubitul fetei nu il suporta si aveau divergente, iar acesta ii atinge umarul. Iubitul fetei a devenit extrem de gelos si a inceput sa o bata si sa ii taie parul si ii era frica sa il denunte la politie, o tinea inchisa in casa. Dar pana la urma acesta ajunge la inchisoare.

1 răspuns:
| Micutzu_Iuly_1998 a răspuns:

Da intri pe google si scrii ce vrei sa vezi ce esti asa proasta