| Sweety_3695 a întrebat:

Ma tot chinui sa-mi amintesc numele unui film. e un film indian in care baiatul era bolnav si nu avea voie sa bea, dar in drum spre iubita lui, a baut. drumul fiind lung de cateva zile, starea lui s-a inrautatit din ce in ce mai tare si pana a ajuns la poarta iubitei, deja era lesinat. oamenii l-au invelit si stateau in jurul lui si se tot intrebau dc nu moarelaughing. si unia ziceau ca nu moare ca poate vrea sa mai vada p cineva...si dupa cateva zile a aflat si iubita lui ca el e la poarta castelului ei imens in care locuia:X.si a alergat spre el, iar el cand a vazut-o a inchis ohchii si a murit.tot ce a avrut a fost sa o vada pentru ultima data. dar pana sa ajunga la el, tatal fetei a inchis poarta si nu a lasat-o sa iasasad. cum se numeste filmul? plssss... FUNDITAAAAAAAAhappy

Răspuns Câştigător
| brio6267 a răspuns:

Filmul se numeste Devdas Mukherjee nu ai pentru ce

1 răspuns:
| brio6267 a răspuns:

Acea actrita din film la ora actuala este una dintre femeile cele mai frumoase de la Hoolywood