| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu o tipa si am iesit de cateva zile cu ea si cu inca o prietena de-a ei si cu inca un prieten de-al meu. Faza e ca prietena iubitei mele ii place de tipul cu care am iesit. Trec la subiect. A inceput sa imi placa de prietena iubitei mele. Ce ar trebui sa fac?
PS. O plac si pe iubita mea actuala...

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca nu-ti iubesti prietena actuala, daca-ti fuge gandul si mintea dupa prietena ei.
Faci ce vrei, dar vezi sa nu le pierzi pe amandoua!

| mihai69 a răspuns:

Faceți swing.

| bogdan1319 a răspuns (pentru mihai69):

Adică?

| mihai69 a răspuns (pentru bogdan1319):

Adică un grup și schimbați partenerii / partenerele între voi.
http://www.csid.ro/sex/cuplu/sexul-in-pasi-de-swing-5081342/

| gazza01 a răspuns:

Nu-i moral ceea ce simti, renunta la idee!

| marcela25 a răspuns:

Cum poți spune ca o placi pe iubita ta daca te atrage alte persoana?