| Available a întrebat:

BUNA! Ma uit acum la categoria filme si seriale si vad ca 1 la doua intrebari este despre nini. Dar numai disperati atata fiecare puneti aceeasi intrebare.Va place nini, dc nu se mai difuzeaza nini, cine stie ce melodie e la nini bla bla bla.Mai terminati-va frate.Nu vad nici o intrebare calumea decat de nini nini nini nini. X-(

6 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Nici eu nu inteleg faza asta... ba frate vezi ca mai sunt 3 intrebari despre nini asteapta naiba acolo sa vezi ce zice ca doar la intrebarea lui x nu o sa zica ca incepe pe 15 martie si la intrebarea ta ca s-a mutat pe pro tv de ex.

| FreakyFred a răspuns:

Am mai zis ce cred despre tam... scuze, "chestia" aia de nini... e penibil, intr-adevar, dar se vor potoli in curand (sper) laughing

| ραяαиαєиѕє a răspuns:

Ai dreptate...pana si Disney Channel da telenovele...desi au bagat-o pe Disney ca sa apara la categoria desene rolling on the floor rolling on the floor!

| candydream a răspuns:

Da e adevarat si nici nu este un serial prea grozav (chiar enervant serialul).

| AdelinaChp a răspuns:

Si acu eu ce ar trebui sa raspund raised eyebrows

Recunosc ca sunt putin c-am prea exagerati cu aces serial care nu a fost o prea mare relizare dar nici un serial prea rau.

alceva? tongue