| katty2001 a întrebat:

Stie cineva cand se difuzeaza nini la tv? funda+vot

6 răspunsuri:
| AnonymuxX a răspuns:

La 21:00 sau 21:30

| ioana_7606 a răspuns:

Maine happy

| crystynaradu a răspuns:

Azi nu va fi Nini din pacate. Dupa cate am inteles eu nu se va mai da toata luna deoarece va incepe un sezon nou.Luna viitoare adica in februarie am inteles ca atunci incepe dar fi precauta, mine uita-te la 21:25 si vei vedea daca este sau nu.
Sper ca te-am ajutat si sa stii ca este 100% adevarat chiar va incepe un sezon nou.
Am nevoie de funda plz plz.
Pa.

| andreyxmen a răspuns:

La pulivara

| Gaby_7628 a răspuns:

Luni-vineri 21:25-22:15 si sambata-dum 21:00 reluari pe disney

| roxyjid a răspuns:

Luni-vineri 21:25-22:15 si sambata-dum 21:00 reluari pe disney big grin