| xFaith a întrebat:

mai demult erau pe fox kids niste seriale de groaza. imi puteti spune cum se numeau?

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

De raspuns, raspunde la subiect, ca nu te satisface pe tine, asta e alta treaba. Ca e serial animat, ca e serial cu actori, e tot serial. Nu ai precizat ce fel de serial. Daca vrei un raspuns precis, pune o intrebare precisa.

| BrokenArrow a răspuns:

Oare vorbeşti de "Povestiri din criptă"? Iubeam desenele alea.
Sau "Curaj câine fricos"? Ăsta era chiar sadic laughing

| BrokenArrow a răspuns:

Mno, mai incet.
Fox kids era program pe care se difuzau desene.
Ce te-o frecat aşa tare la **** răspunsu' meu?

| Zeuss1smyname a răspuns (pentru BrokenArrow):

Mai erau şi seriale.
Păi mă freacă când văd lumea că nu răspunde la subiect.

| StefanCristi55 a răspuns:

Cred ca te referi la "Familia Adams", in fine era mai mult de comedie big grin