| Anonim1447799 a întrebat:

Buna,mâine e premiera in România a filmului,, after we collided" unde îl voi putea vedea? In afara de cinema

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar la cinema il poti vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durează ceva timp până să ajungă din cinematorgrafe, pe internet şi cu subtitrare.

| Crescent a răspuns:

Pai, in mod normal pe internet il gasesti la o luna distanta dupa ce a fost premiera la cinema. Sunt mai multe siteuri unde il poti vedea.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Premierele de obicei se organizează la cinema.

| Zosima123 a răspuns:

Nu știu unde îl poți vedea. Eu nici măcar nu am auzit de filmul acela?‍♂️