| Logout a întrebat:

Cat tine un film in cinema? Mai mult de 2 saptamani sau mai putin? Maine este premiera filmului Ted 2012 si abia peste 2 saptamani vin de la tara, si mi-as dori foarte mult sa il vad. Multumesc pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Depinde cât de popular este. De obicei, un film rulează la cinema între 3 și 5 săptămâni.
„Ted" (2012) are un succes răsunător în box office, deci poți sta liniștită, îl găsești la cinema când te întorci.
Numai bine!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu o sa m-ai apara contacteaza-ma si t-il piratez eu de pe net

| DushulRece a răspuns (pentru anonim_4396):

Gramatica te ucide, in plus mai instigi si la piratat...

| DushulRece a răspuns:

Il mai prinzi si peste 2 saptamani, inca va mai rula, in plus TEd e un film abia aparut saptamana asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DushulRece):

Problem?

| Ochiverzui a răspuns:

Conteaza de cat de bun e filmu.filmul este dat atata timp cat are spectatori.cred ca va tine 2 saptamani.

| Anuskutza_Ana_1992 a răspuns:

Poti sa il vezi acasa si pe calculator!