| 0PopaPorno a întrebat:

Merita vazut serialul Supernatural? E bun de ceva?

5 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Buna
Da, merita vazut-e foarte supernatural))

| Minks a răspuns:

Absolut, merita numai daca il iei de la inceput. Tot parcursul serialului surprinde o evolutie. Multe chestii nu le stii daca nu il urmaresti din prima. Recomand!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mie mi-a plăcut.
Pa, pa.

| SiminaSalvadore a răspuns:

Stiu multe persoane care s-au uitat,printe care si fratele meu, si se zice ca e foarte de groaza P.S:fratele meu a ramas ingrozit de la ep.7, iar fratele meu nu se sperie prea usor! Deci daca stai bine cu frica, merita vazut, daca nu stai cuminte!

| InVisible99 a răspuns:

E genial, cel mai tare serial ever laughing
Trebuie sa te uiti la toate sezoanele de la inceput pentru ca ai sa descoperi lucruri foarte faine...intr-adevar e si putin horror monstri,demoni,vampiri,varcolaci, dar nu e asa scary incat sa trebuiasca sa iti faci intai un control cu inima ca sa vezi daca te poti uita laughing, e okwinking
Plus ca acei 2 frati-personajele principale - Sam&Dean au momente foarte comice, o sa fie parti in care sunt foarte amuzanti si ai sa razi copios
Nu ai sa plictisesti deloc si provoaca dependenta laughing