| NickiMary14 a întrebat:

Nu sunt sigura daca am pus corect categoria! Dati-mi si mie niste documentare sa ma uit despre planeta noastra! Va rog, sau legat de natura, sa nu ziceti Planet Earth, am mai vazut! Funda cu cele mai multe!

7 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Uite aici mai multe chestii http://yupi.md/planeta-noastra-uimitoare/, poate te va uimi ceva

| NickiMary14 explică (pentru MaTrIx8378):

Imi da asa :"OOOppss..se pare ca informatia pe care o cauti nu exista!"

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru NickiMary14):

Hmm nu stiu din ce cauza iti apare tie asa, dar mie imi deschide pagina, atunci incearca sa vezi aici http://www.astrotm.home.ro/Cele%20noua%20planete/earth.htm

| NickiMary14 explică (pentru MaTrIx8378):

Multumesc, e interesant! Dar eu am cerut sa-mi dati niste documentare sa ma uit, daca stii! In afara de Planet Earth!

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru NickiMary14):

Altceva n-am gasit, sper ca ti-am fost de folos.

| NickiMary14 explică (pentru MaTrIx8378):

Da,daa,sigur!

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru NickiMary14):

Poate te va ajuta altcineva; d