| BlackWarriors2012 a întrebat:

TPU da ce exista planeta nibiru in sistemu nostru solar am vazut cateva videouri pe youtube si arata ca in google earth aceasta planeta nibiru este blocata cu ceva negru ca sa nu o vedem noi adica mai ales e ceva negru pe ia ca sa nu se vada mai mare adica este blocata sa nu o vedem si in worldwide telescope am vazut-o eu era ceva rosu si era ceva negru acolo pe acea planeta oare acea planeta este nibiru laughing rolling on the floor dau funda daca ziceti

Răspuns Câştigător
| Teddy1love a răspuns:

Cine stie...Eu cred ca da...

1 răspuns:
| slipknot a răspuns:

Nu am inteles intrebarea ta...pe viitor incearca sa scrii mai logic, si mai pune si tu punct din cand in cand...