| zoomumba a întrebat:

Buna o intrebare in legatura cu filmul saga amurg zori de zi partea a doua. am aflat ca apare in cinematografe in 16 noiembrie 2012 si as vrea sa stiu cat mai multe detalii despre acest lucru. ca de exemplu daca este adevarat ca nu au voie sa vizioneze filmul copii mai mici de 16 ani. mai multe detalii

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Bunahappy.
Si eu abiastept sa apara partea a -2a.
Filmul va fi lansat pe 16 noiembrie dar noi o sa trebuiasca sa mai asteptam 2-3 zile ca sa apara la cinema.Nu este adevarat.La film poti intra daca ai peste 12 ani.O zi frumoasahappy>

3 răspunsuri:
| opierdevara a răspuns:

Eu una nu am auzit de interdictia asta pentru cei -16 ani. thinking Dar nu vad ce ar putea fi mai. " ciudat", eu spun ca ce ar fi trebuit interzis, a fost in part1 happy

| Emitzu95 a răspuns:

In primul rand, in Romania nu exista momentan interdictia sub 16 ani, iar cei de la cinema city vor pune 100% interdectie sub 15. Insa, apare si in Romania pe 16 noiembrie si in Romania? Celelalte au aparut cu o luna mai tarziu in Romania... Dar tie de ce iti e teama? ca esti prea mica si nu il poti viziona?

| zoomumba explică (pentru Emitzu95):

Sa stii ca nu mi-e teama ca sunt prea mica pentru al viziona pentru ca acest film trebuia, sa stii, sa il vad chiar de mai mica la cat de frumos e. si sincer nu cred ca ar trebui tu sa ai o problema daca mie mie sau nu imi e teama ca sunt prea mica pentru al viziona. si nu inteleg de ce ma mai intrebi ceva ce eu deja te-am intrebat? pentru ca din intrebarea pe care am afisato reiese ca mie teama sa nu se puna aceasta interdictie deci raspunsul tau nu-si prea avea rostul sau cel putin ultima parte