| AmyLeea a întrebat:

Buna!
Pe 1 ianuarie (cred) s-a difuzat un film pe Pro Tv sau pe Andena (nu imi amintesc sigur). Era cu tipul acel Anderson, a carui prietea face infarct cand el o cere in casatorie si la un an o intalneste pe chelnerita pe care o cere in casatorie. E o comedie care mie una mi-a placut si am vrut sa o recomand si prietenei mele, dar imi amintesc decat ca se termina cu "...aka wedding".
V-as fi foarte recunoscatoare daca mi-ati spune numele filmului.

3 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

The Wedding Singer era?
http://www.imdb.com/title/tt0120888/
cu Adam Sandler si Drew Barrymore?

| DaRyUsSyK a răspuns:

Despre dragoste si alte aiureli, asta e?