| Maddyx a întrebat:

Am vazut acum vreo 3 ani o comedie la TV (pe prima tv mai exact). Stiu ca filmul era numit dupa prenumele personajului principal, un baiat/barbat. El era sofer de limuzina si de asemena era foarte afemeiat.Imi mai amintesc ca dupa multe aventuri doar de o noapte s-a indragostit de o femeie de succes careia ii era sofer, dar aceasta l-a inselat, dupa o perioada de relatie.Dupa aceea el mai urmeaza sa aiba o prietena pe care o paraseste (nu imi amintesc motivul) iar mai spre finalul filmului el o lasa insarcinata pe iubita celui mai bun prieten (Ei doi erau de culoare si ea era barmanita sau chelnerita). Aceasta il minte ca a facut avort, in final avand un copil alb. Relatia lor de prietenie se strica si cam asa se termina filmul...cred.
ps: personajul principal era blond/saten deschis (daca asta ajuta la ceva)
Sper sa stie cineva numele filmului. big grin ...and FUNDA, of course. tongue

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Http://www.cinemagia.ro/filme/alfie-8187/ nu? :-?

| Maddyx explică (pentru Mădă0611):

Da! Acesta era. Multumesc happy

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poate era sofer de noapte

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Sofer de noapte