| AlexandraCroft a întrebat:

A aparut prima parte din Twilight Breaking Down?
Stiu ca azi pe 18 noiembrie este premiera?
Avem vreo sansa sa il vedem azi, cei care nu merg la cinematografe?

Răspuns Câştigător
| mika a răspuns:

Nu nai nici o sansa... spunea cineva tot de aici ca o sa fie duminica la 23:45 pe pro tv.nu stiu daca e pe bune, asa am citit

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu, din păcate nu există nicio şansă sad
şi nu e adevărat că se va da pe PRO Tv laughing
ar trebui să apară pe HBO dar nu pe pro tv astea sunt doar nişte zvonuri să ţină oamenii treji până la 12
Dacă s-ar da pe pro tv ar fi anunţat nu crezi?

| veveritza94 a răspuns (pentru 愛日本):

S-a dat filmul pe pro tvlaughing

| 愛日本 a răspuns (pentru veveritza94):

Dăă s-a dat partea a 2a nu ultima parte dăă. Nu a fost Breaking Dawn ci New Moon. Vezi că te faci de râs.

| veveritza94 a răspuns (pentru 愛日本):

Daaa...nu am zis de breking down ci de cel de pe pro tvwinkingsi daaa.nu'mi pasa de ce cred altiiwinking ma doare unde va.si sincer.nici acolowinking asa ca."daa"laughingwinking

| veveritza94 a răspuns (pentru 愛日本):

Zici tu ca ma fac de ras?laughing

| veveritza94 a răspuns:

Raiiisa.zici tu ca ma fac de ras?laughingraised eyebrows