| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au vazut filmul "Abandon":Cine imi poate explica si mie ce se intampla de fapt in acel film? Pana la urma Katie l-a omorat pe Embry? M-am uitat si pe net, am cautat detalii despre film dar nu reusesc sa il inteleg. Katie sufera de schizofrenie? Cine reuseste sa imi povesteasca pe scurt filmul are funda.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Dati si voi un click aici macar de curiozitate:X sunt haine foarte frumoase si ieftine.si reduceri foarte multe . http://originals.ro/59753org .daca vreti sa comandati ceva imi spune-ti si va comand . Ii dau funda celui care intra primul pe site.:*