| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au vazut filmul "Abandon":Cine imi poate explica si mie ce se intampla de fapt in acel film? Pana la urma Katie l-a omorat pe Embry? M-am uitat si pe net, am cautat detalii despre film dar nu reusesc sa il inteleg. Katie sufera de schizofrenie? Cine reuseste sa imi povesteasca pe scurt filmul are funda.Multumesc.

1 răspuns:
| Cupcake666 a răspuns:

O studenta incepe sa aiba viziuni ale fostului iubit, care a disparut in mod misterios in primul sau an la colegiu. Mai mult, s-ar parea ca ea este implicata si in disparitia altei persoane...
Un thriller sexy realizat de castigatorul premiului Oscar pentru scenariul filmului Trafic, Stephen Gagan.si am mai gasit si asta:
A senior at an elite college, already under severe pressure to complete her thesis and land a prestigious job, must confront the sudden reappearance of her old boyfriend, after his two year, unexplained absence... Written by Lane Shadgett

Catherine Burke is under pressure. She faces exams, completion of her thesis, and a competitive interview process, all of which is compounded when a police detective, Wade Handler, begins investigating the two year-old disappearance of her boyfriend, Embry Langan, a young man whose memory haunts and obsesses her. As the investigation continues, Catherine is forced to choose between her past passions and new possibilities, even as Handler is discovering surprising new facts about Embry and his possible connection to another disappearance from campus iar traducere este facuta de google translate deci...:
Un senior la un colegiu de elita, deja sub presiune severe pentru a finaliza teza de ei si obtine un job de prestigiu, trebuie să se confrunte cu reapariția bruscă de fostul ei prieten, după doi ani sa, lipsa inexplicabile... Scris de Lane Shadgett

Catherine Burke este sub presiune. Ea se confruntă cu examene, finalizarea tezei sale, și un proces de interviu competitiv, toate de care este agravată atunci când un detectiv de poliție, Wade Handler, începe investigarea două dispariția ani de prietenul ei, Embry Langan, un tânăr a cărui bântuie memorie și obsedează ei. Întrucât ancheta continuă, Catherine este forțat să aleagă între pasiunile ei din trecut și noi posibilități, după cum Handler este de a descoperi fapte surprinzătoare noi despre Embry și posibila conectarea lui la un alt dispariția din campus.
Sper ca te ajuta happy
Funda? big grin