| Yeollie a întrebat:

Pentru cei care se uita la Kirarin Revolution: Nu stiti, s-a terminat de nu-l mai da la televizor sau il da doar 1 data pe saptamana..va rog sa ma ajutati, fundita pentru cel mai bun raspuns.
Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| PattyC a răspuns:

Si eu ma uit la kirarin si am vazut ca nu mai baga pe animax, am vazut pe un site ca pe animax are doar sez 1-2 sez 3 nu il baga eu presupun ca s-a terminat sez 2 si cred ca nu mai baga kirarin dar o sa mai vedem ce se intampla pentru ca nici pe net nu poti gasi episoadele le-am cautat eu si erau doar acelea cu hikaru sad, sper ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Eu stiam ca e de luni pana vineri. oricum poti sa te uiti la el aici: gogoanime.com

| lovelygirl1 a răspuns (pentru Fiction):

Pe internet nu sunt puse prea multe episoade, dar poate pot fi cumparate

| ANdrei19899 a răspuns:

S-ar putea sa il dea doar Sambata si Duminica sau daca nu il da nici atunci nu il mai da deloc.