| frumusikgirl1 a întrebat:

Buna lume. Deci, stiti cumva vreun anime/serial care merita urmarit? ma uitam la naruto shippuden dar episoadele apar 1 data pe saptamana si naruto normal l-am terminat si nu am la ce ma mai uita. Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna. Poti urmari ambele sezoane din "Vampire Knight" in ro pe http://royalgoofansub.net/....../index.php

Vizionare placuta!;)

18 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

Anime-uri bune ar fi Hellsing, Kuroshitsuji, Blood+, Bleach, Vampire knight, Death Note. Cam astea imi plac mie.

| frumusikgirl1 explică (pentru AndiNyctophilia):

Dar vampire knight nu am gasit pe animekage sau anime. kage ai idee si unde il pot vedea?

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru frumusikgirl1):

Incearca pe Peteava punct ro, ar trebui sa fie pe-acolo.

| ryuu a răspuns (pentru frumusikgirl1):

Buna. Poti urmari ambele sezoane din "Vampire Knight" in ro pe http://royalgoofansub.net/....../index.php

Vizionare placuta!;)

| ryuu a răspuns:

Daca vrei ceva cat decat aproape de seria "Naruto", iti propun:

- Fairy Tail (Airing)
- One Piece (Airing)
- Bleach
- Dragon Ball (3 sezoane)
Iar daca vrei altceva, iti propun:

- Ai Yori Aoshi; Ai Yori Aoshi: Enishi
- Amagami SS; Amagami SS+ plus
- Ano Natsu de Matteru
- Bakuman; Bakuman 2 (in Octombrie a.c., apare sezonul 3)
- [C] The Money of Soul and Possibility Control
- Clannad; Clannad: After Story (printre preferatele mele, l-am vazut cam de 4-5 ori. Asa ca are prioritate la recomandari.)winking
- Dantalian no Shoka
- Dragonaut: The Resonance
- Dragon Crisis!
- Gosick
- Guilty Crown
- Ikoku Meiro no Croisée
- InuYasha; InuYasha: Kanketsu-hen
- IS: Infinite Stratos
- Kimi ni Todoke; Kimi ni Todoke 2nd Season
- Mobile Suit Gundam 00; Mobile Suit Gundam 00 Second Season
- Mobile Suit Gundam Seed; Mobile Suit Gundam Seed Destiny
- Nana (printre preferatele mele care se incadreaza si in genul Music)
- Nodame Cantabile (toate cele 3 sezoane)
- Ouran Koukou Host Club
- Romeo x Juliet
- Rurouni Kenshin
- Skip Beat!
- Special A
- Spice and Wolf; Spice and Wolf II
- Suzuka
- Star Driver: Kagayaki no Takuto
- Usagi Drop
- Uta no Prince-sama
- Zero no Tsukaima (4 sezoane)

Am incercat sa acopar cat decat mai multe genuri, luand in considerare varsta pe care o ai si cum ca nu ai cerut un gen anumewinking. Lista poate continua.

A, sa nu uit si ceea ce a scos Shinkai Makoto:
- 5 Centimeters per Second (Movie, 3ep. 22 min per ep)
- Hoshi wo Ou Kodomo (Movie)
- The Place Promised in Our Early Days (Movie)
- Voices of a Distant Star (OVA, 1ep)
Au o poveste si o grafica excelenta.

Vizionare placuta!winking

Răspuns utilizator avertizat
| CatzPopularity a răspuns:

Depinde de varsta ta. Daca ai sup 6 atunci uita-te la PokeMon (il cam detest)
Daca ai peste 10, merge si http://www.youtube.com/watch?v=92fxSHfXO-M
Este direct la Kanon, ep. 1
Daca ai peste 15 ani sau ceva asa, Elfed Lied (nu ma acuza daca te inspaimanta...mai binte te uiti cand vei fi de 18 ani >_< )

| AndreiDanut1996 a răspuns:

Dupa mine fafel ca Naruto mai sunt toate serile Dragon Ball, InuYasha si Bleach.

| frumusikgirl1 explică (pentru AndreiDanut1996):

Mda...dar am incercat sa evit Dragon Ball din ce motiv nici eu nu stiu laughing InuYasha ma uitam cand eram mai mica si nu prea se compara cu Naruto. Oricum am vazut Vampire Knight si acum am terminat si Kaichou wa maid-sama si habar n-am unde sa gasesc sezonul 2 sau ep 28. si la vampire knight nu stiu unde sa gasesc sezonul 3...

| frumusikgirl1 explică:

THANK YOU AT ALL! dar ryuu mi-a dat cel mai complet raspuns si tot-odata mi-a zis si unde gasesc vampire knight oricum va multumesc si va iubesc pe toti :X ne vedem la intrebarea urmatoarelaughing)

| Alecu53 a răspuns:

Uita-te la Supernatural, mie mi se pare un serial reusit si este cel mai tare vazut de mine vreo data.Si acusi va aparea sezonul 8

| SakuraBlooms a răspuns:

Jumong si alti coreeni :X

| frumusikgirl1 explică (pentru SakuraBlooms):

Obisnuiam sa ma uit cu bunicul dar e prea scurt serialul...

| bogotu300 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai tare serial este Death Note pe AnimeKage (unde cred ca urmareai si naruto shippuden) urmat de spiral (crede-ma nu stiu site-ul scrii la google "spiral episodul 1" Sper ca ti-am fost de ajutor

| frumusikgirl1 explică (pentru bogotu300):

Iti multumesc probabil voi urmarii si death note suna destul de interesant.

| mirunik2you a răspuns:

Depinde:Pariu cu viata; H2O-Adauga apa; Regele Shaman(http://desene-vechi.blogspot.ro/-aici sunt toate episodele)Fundaaaaa?

| lovas1 a răspuns:

Incearca Clannad

| NeaNelutzu a răspuns:

Un serial Foarte Tare ar Fi JailBreak are cred ca peste 5 sezoanewinking este foarte tare

Întrebări recente