| Kinus12 a întrebat:

Pentru cei ce au cont pe Cinemagia,am facut un sinopsis la un film, si dupa 2-3 zile mi-au trimis un email ca sinopsis-ul adaugat de tine a fost respins.In mesaj nu s-a afirmat nimic de ce o fost respins.De ce? Mentin ca sinopsis-ul le-am creat eu personal, nu am luat de pe wikipedia si i-am tradus pe google traducere

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti mai pierde vremea pe Cinemagia facand asa ceva. Cate n-am facut si eu si n-au fost aprobate. De-aia m-am resemnat. Motive nu prea exista pentru moderatorii Cinemagia...sunt destul de patetici, majoritatea lor.
Nu cred ca are rost sa muncesti pe site-ul lor pentru un DVD(premiu) pe care oricum poti sa-l iei/urmaresti intr-un mod mai necinstit, pentru ca doar nu-s ipocrit sa nu recunosc ca asa se practica pe la noi. Sau pentru ce? Niste puncte aiurea. Eu intru pe Cinemagia doar ca sa caut filme, mai citesc un articol, mai citesc si pareri, mai imi dau chiar si eu cu parerea...in rest, nu ma complic inutil.

1 răspuns:
| Alinw1 a răspuns:

Poate nu ai scris corect, coerent, să înţeleagă omul ceva. Descrierile atât pentru actori cât şi pentru filme sunt acceptate foarte greu (aştepţi prea mult) dar pozele sunt acceptate mai repede. O să aştepţi mult şi prost până intri în posesia premiilor, probabil nu o să le primeşti niciodată.